Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Nowe Chechło – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domki letniskowe nowe chechło czekają na nowych właścicieli! :) Idealne miejsce na weekendowy odpoczynek, inwestycję lub własny azyl blisko natury! Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 350 m² 358,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka inwestycyjna 3350m2 z pełną dokumentacją budowlaną pod budowę 6 domów jednorodzinnych, wolnostojących, każdy o powierzchni około 130m2. Zlokalizowana w najlepszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:745 m²

Najważniejsze informacje: - przestronny dom wolnostojący, - stan deweloperski, - duża działka, - blisko do lasu i jeziora, - wokół nowe domy, ***więcej podobnych ofert na Naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł374 m² 6 417,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Przestronny dom w Nowym Chechle - komfort, zieleń i bliskość zalewu Nakło-Chechło Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł154,82 m² 3 223,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferuję na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny, budowany na podstawie projektu "dom w Aurorach 14" (wersja z pompą ciepła i rekuperacją) autorstwa firmy Archon. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 350 m² 358,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł215 m² 7 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! dom wolnostojący W spokojnej okolicy nowego chechła Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 177,60 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł277,26 m² 3 787,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Nowym Chechle przy ul. Akacjowej. Malowniczo położona działka na wzgórzu o powierzchni 1503 m. Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł242,28 m² 5 654,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Nowym Chechle, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji regionu zaledwie kilka minut od Zalewu Nakło Chechło.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z tarasem, ul. Radosna

Nakło Śląskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - nakło śląskie Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 140 m , zlokalizowany w Nakle Śląskim, na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

490 000 zł210 m² 2 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Szukasz przestronnego domu dla dwóch rodzin lub inwestycji z potencjałem? Ta wyjątkowa nieruchomość z lat 30. położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

545 000 zł93 m² 5 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

0% prowizji! Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym(podwyższonym) w atrakcyjnej lokalizacji w powiecie tarnogórskim w gminie Świerklaniec w Nakle Śląskim. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

1 399 000 zł164 m² 8 530,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Najważniejsze informacje: dom wolnostojący blisko lasu, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, wyposażony i umeblowany, duża działka, zagospodarowany piękny ogród dający.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

Rynek pierwotny

348 000 zł102 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Nowa inwestycja osiedle jaworowe Oferta na wyłączność tylko w biurze Nieruchomości Bragson - Bez prowizji dla Kupującego. - parterowy dom z działką w cenie mieszkania! - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

Rynek pierwotny

759 000 zł117 m² 6 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Najważniejsze informacje: - nowa inwestycja - domy wolnostojące, - stan deweloperski, - wszystkie media, - kupujący nie płaci pcc. ***więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej: ***.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

Rynek pierwotny

530 000 zł155 m² 3 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Najważniejsze informacje: - dom wolnostojący, - super lokalizacja, - widokowa okolica, - sąsiedztwo samych nowych domów, - duży ogródek, - możliwość doprowadzenia stanu deweloperskiego, - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

Rynek pierwotny

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Najważniejsze informacje: - bliźniaki z garażem - stan surowy zamknięty - możliwy stan deweloperski - pełnowymiarowe piętro - kupujący nie płaci pcc. ***więcej podobnych ofert na Naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

Rynek pierwotny

539 000 zł83 m² 6 493,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Ten wyjątkowy nowoczesny dom piętrowy z garażem o niestandardowym projekcie z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Z niesymetrycznym układem okien, przestronnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

600 000 zł135,12 m² 4 440,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:787 m²

Nietypowy dom z wysokim parterem 3,5 m duża działka 787 m , ogromny potencjał! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Nowe Chechło +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

610 000 zł186 m² 3 279,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Oferujemy na sprzedaż elegancki, nowoczesny dom z poddaszem użytkowym usytuowany na działce o pow. 725 m 2 idealnej pod realizację strefy ogrodowej i rekreacyjnej. Dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

570 000 zł186 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

780 000 zł104 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy, parterowy dom w pobliżu jeziora Nakło-Chechło - 104 m na działce ok. 500 m Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny, nowo wybudowany dom parterowy o powierzchni 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

499 000 zł155 m² 3 223,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:592 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny - projekt Dom w Aurorach 14 z pompą ciepła i rekuperacją Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

499 000 zł155 m² 3 223,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:592 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

499 000 zł121 m² 4 123,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej stodoły, łączący minimalistyczną elegancję z funkcjonalnością i energooszczędnymi rozwiązaniami. Powierzchnia: 121 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

690 000 zł104 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

690 000 zł104 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

499 000 zł155 m² 3 223,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:592 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowe Chechło,śląskie

989 000 zł100 m² 9 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Wyjątkowa oferta! Nowy dom wolnostojący 100 m - blisko natury i miasta Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m , położony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Funkcjonalny dom parterowy! bardzo dobra lokalizacja! kupujący nie płaci 2% pcc Do sprzedania nowoczesny, komfortowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 104m2, usytuowany w Nowym Chechle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

990 000 zł104 m² 9 519,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Funkcjonalny dom parterowy! wykończony pod klucz! bardzo dobra lokalizacja! Do sprzedania nowoczesny, komfortowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 104m2, usytuowany w Nowym Chechle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

990 000 zł104 m² 9 519,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

1 050 000 zł104 m² 10 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Do wynajęcia dom w Nowym Chechle osiedle zamknięte które otacza bliskość lasów oraz w niedalekiej odległości Zalew Nakło-Chechło. Jedna z topowych lokalizacji w Nowym Chechle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

980 000 zł102 m² 9 607,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Szukasz domu z dala od zgiełku miasta w spokojnej zielonej okolicy? Mamy idealną propozycję dla Ciebie. Dom znajduje się w Nowym Chechle osiedle zamknięte które otacza bliskość lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

499 000 zł155 m² 3 223,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:592 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący budowany na podstawie projektu Dom w Aurorach 14 (wersja z pompą ciepła i rekuperacją ) firmy Archon. Jest to nowoczesny projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

1 490 000 zł173 m² 8 612,72 zł/m²